0
Subota 04.12.2010.
23:55

Pobede Reala i Barselone

Fudbaleri Reala pobedili su večeras u Madridu ekipu Valensije rezultatom 2:0, dok je Barselona trijumfovala na gostovanju Osasuni sa 0:3 u okviru 14. kola španske Primere.

Dva komada Ronalda srušila Valensiju u Madridu

Oba gola za Madriđane u derbiju sa Valensijom postigao je Kristijano Ronaldo u 74. i 87. minutu.

Barselona je ranije danas u gostima savladala Osasunu 3:0. Pogotke za katalonski klub postigli su Pedro u 26. i Mesi u 65. i 83. minutu sa penala.

Prvo mesto na tabeli i dalje drži Barselona sa 37 bodova, dok je Real drugi sa 35.

Levante je na svom terenu pobedio madridski Atletiko sa 2:0, golovima Nanoa u trećem i Kaiseda u 59. minutu.

Sutra će biti odigrano šest mečeva 14. kola Primere, a sastaće se: Malaga - Rasing, Hetafe - Majorka, Almerija - Saragosa, Espanjol - Hihon, Viljareal - Sevilja i Sosijedad - Bilbao. U ponedeljak će igrati Deportivo i Erkules.