0
Subota 01.10.2011.
20:58

Partizan savladao Vojvodinu u Novom Sadu 2:1

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 2:1 u velikom derbiju 7. kola Jelen Superlige Srbije.

Strelac drugog gola za Partizan - Šćepović

U izuzetno kvalitetnoj i sadržajnoj utakmici Partizan je do prednosti stigao golom Lazara Markovića već u 2. minutu, nakon što se mladi i supertalentovani napadač sjajno oslobodio čuvara Trajkovića i u duelu jedan na jedan protiv Supića pogodio mrežu - 0:1.

Već u 20. minutu bilo je 2:0 za Partizan, a ovoga puta je kao pobednik iz duela sa Supićem izašao Marko Šćepović. Ukrao je loptu na tridesetak metara od gola Mojsovu i rutinski pogodio mrežu.

Vojvodina je potpuno dominirala u drugom poluvremenu i preko Milana Bojovića uspela da u 70. minutu smanji na 1:2. Do kraja susreta Novosađani su imali nekoliko prilika za izjednačenje, ali su ipak ostali bez ijednog boda u derbiju.

Partizan sada ima 18 bodova, dva više od drugoplasirane Zvezde, dok je Vojvodina ostala na 12 bodova i već ozbiljno zaostaje.