Četvrtak 18.07.2013.
22:38
BETA A

Ništa od senzacije: Rubin prejak za Jagodinu!

Fudbaleri Jagodine izgubili su danas na svom terenu od Rubina iz Kazanja sa 2:3 u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evropa.

Častan poraz: Fudbaleri Jagodine sa trofejom nacionalnog kupa

Ruski klub je poveo već u 12. minutu, posle prve ozbiljnije akcije. Roman Jermenko je sa desne strane centrirao u šesnaesterac, a tu nisku loptu je klizeći Aleksandar Prudnjikov i sproveo je u mrežu. Već u 20. minutu bilo je 2:0. Bibras Načo je šutirao sa desne strane šesnaesterca. Golman Jagodine Anđelko Đuričić krenuo je ka lopti, ali je ona odskočila i preko njega završila u golu.

Jagodina je drugo poluvreme počela znatno angažovanije i konačno u 72. minutu postigla gol, kada je Dario Damjanović iskoristio centaršut sa desne strane. To je bio prvi gol "ćurana" u evropskim takmičenjima.

Rezultat je definitivno prelomljen u 87. minutu golom Hosea Rondona. Jagodina je ipak uspela da smanji prednost u nadoknadi vremena golom Miloša Lepovića.

Petak 19.07.2013. 02:07
Inace,svaka cast za Jagodinu!!!Bravo momci.