0
Nedelja 22.03.2015.
16:50 >> 20:00h

Branko Ilić spasio Partizan, Zvezda na samo -2

Fantastičan meč na Banovom brdu i pravedni remi - 2:2. Fudbaleri Čukaričkog i Partizana odgrali su verovatno najbolji meč u sezoni u Jelen Super ligi. Oba tima mogu da žale za celim plenom - domaćin jer je imao tri boda u džepu do 90. minuta, ali i crno-beli koji sada imaju samo dva boda više od večitog rivala Crvene zvezde.

Tanjug
Žestoka borba za svaku loptu fudbalera Partizana i Čukaričkog

Prštalo je na Banovom brdu, oba tima su igrala na gol više. Domaćin je dva puta vodio, ali se četa Marka Nikolića nije predavala, a junak lidera Super lige bio je Branko Ilić, koji je sjajno skočio u 90. minutu posle kornera i glavom od stative poslao loptu u mrežu odličnog golmana Stevanovića.

Kada je Nikola Stojiljković postigao pogodak u 74. minutu, činilo se da će Partizan da doživi drugi portaz u šampionatu, ali... Posle gola napadača "brđana", Čukarički je imao šansu da reši meč, ali Srnić nije uspeo da savlada Živka Živkovića Iiz izgledne situacije, a kazna je stigla u poslednjem minutu meča.

Pre toga, Bojić odlično šutem sa 20-ak već u osmom minutu doveo domaćina u vođstvo, ali je samo šest minuta kasnije rezantnim šutem sa 12-13 metara, Stefan Babović izjednačio.

90+5. minut - Bandalovski je šutirtao, ali pored gola. Poslednja prilika na meču. Utakmica je završena, bez pobednika - 2:2.

90. minut - GOOOL, Branko Ilić za 2:2. Odličan skok Slovenca i lopta je od stative ušla u mrežu. Igraće se četiri minuta sudijske nadokande.

87. minut - Pometnja u odbrani Čukaričkog, ali crno-beli nisu iskoristili šansu. Sve manje nade za Partizan.
85. minut - Volkov loše šutira. Partizan pred drugim porazom u Jelen Super ligi.
83. minut - Čukarički iz kontri opasno preti. Partizan igra na sve ili ništa.
81. minut - Velika šansa za Čukarički, Srnić je propustio odličnu priliku. Balažic je još jednom spasio Partizan.

74. minut - GOOOL Stojiljković dovodi Čukarički u vođstvo. Brašanac je pogrešio, a napadač Čuke dobro šutirao glavom sa 10-ak metara i od stative zatresao mrežu Živka Živkovića.

72. minut - Nova prilika za Nikolu Stoiljkovića, ali je napadač Čukaričkog slabo šutirao. Borba se rasplamsava.
71. minut - Nikola Drinčić pokušava iz slobodnog udarca, ali lopta je otišla u korner. I Nemanja Kojić je bio u odličnoj prilici, ali ostaje 1:1.
66. minut - Brašanac je imao veliku šansu, ali mu je golman Stevanović ušao u šut i odbranio. Partizan pojačava pritisak.
60. minut - Opao je ritam poslednjih nekoliko minuta. Bitka se vodi na sredini terena.
53. minut - Stoiljković je imao novu šansu, ali je šutirao pored gola Živkovića.
49. minut - Partizanovi igrači imaju više loptu u svojim nogama, ali nema prilike za gol u nastavku.
46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+4. minut - Završeno je prvo poluvreme. Zasad 1:1.

43. minut - Petar Bojić je pao u šesnaestercu Partizana, ali Mažić samo odmahuje rukom. Nema penala za Čukarički.
38. minut - Otvoren meč. I jedni i drugi se ne brane, već žele do drugog gola. Odličan meč na Banovom brdu.
34. minut - Ostojić je pokušao glavom posle kornera, ali nema gola. Štoper gostiju nije uspeo da iskoristi grešku Živkovića.
32. minut - Nemanja Kojić je glavom pokušao, ali je golman domaćina lako odbranio.
30. minut - Petar Grbić zadaje najveće probleme odbrane Čukaričkog.
26. minut - Stoiljković je bio u odličnoj šansi za Čukarički, ali je Balažic odbio loptu i spasio svoj gol.
23. minut - Nikola Ninković je bio u dobroj šansi, ali je šutirao preko gola. Odlična utakmica na Banovom Brdu.
19. minut - Prekid je trajao tri minuta. Mažić je tek sada dao znak da se meč nastavi.
16. minut - Utakmica je prekinuta zbog bakljade "grobara".

14. minut - GOOOL, Stefan Babović je izjednačio. Odličan šut sa 12-13 metara iskusnog veziste. Odlićčan prodor Petra Grbića.

8. minut - GOOOL, Petar Bojić je doveo Čukarički u vođstvo. Sjajan udarac sa 20 metara i Živko Živković je nemoćan.

7. minut - Čukarički je izveo prvi korner na meču, Bojić je pokušao, ali Živko Živković nije morao da interbveniše, lopta je otišla daleko iznad gola.
4. minut - Partizan je krenuo agresivnije, ali nema još opasnosti po gol Čukaričkog.

1. minut - Utakmica je počela. Partizan će imati veliku pomoć sa tribina.