0
Sreda 23.08.2017.
21:28

Nova pobeda Nišlija

U odloženom meču 2. kola Superlige Srbije niški Radnički je na "Čairu" savladao Mladost iz Lučana sa 2:1 (1:0). nastavivši tako odličan niz pozitivnih rezultata.

pixabay.com
Ilustracija

Do četvrte ovosezonske pobede Nišlije su vodili Saša Stojanović, koji je pogodio u 44. minutu i Milan Pavkov koji je u 61. minutu iskoristio jedanaesterac, a od tog momenta gosti su igrali sa igračem manje pošto je isključen Slavko Marić. Ipak, Lučanci su uspeli da smanje na 2:1 preko Trifunovića u 80. minutu, ali to je bilo sve od njih.

Radnički se probio do četvrtog mesta na tabeli pošto sada ima 13 bodova, dva manje od Crvene zvezde i Vojvodine, odnosno samo jedan manje od Partizana uz utakmicu više od beogradskih timova. Mladost je tek na 13. mestu sa samo pet bodova.