60
0
Nedelja 19.11.2017.
19:03

Haos u Subotici: Penal, isključenja, prekid, sedenje, ispucavanja van stadiona (VIDEO)

Taman kada se ponadamo da je srpski fudbal na putu ozdravljenja i da bi u bliskoj budućnosti stvari mogle da se dodatno poprave stigne kontraargument.

twitter.com/Matt_CAFC
"Zebre" nikako nisu mogle da se pomire sa odlukom "čoveka u crnom"

Naime, na poslednjoj utakmici 17. kola Superlige Srbije između Spartaka i čačanskog Borca u završnici prvog poluvremena došlo je do pravog haosa kada je sudija Milan Ilić dosudio penal za domaćina.

Gosti su ga okružili, protestvovali, a epilog svega su dva isključenja za Čačane posle čega su gosti odbili da nastave utakmicu. Kada se sve malo primirilo Savković je sa “kreča” izjednačio na 1:1, a početkom drugog dela Torbica je doneo preokret “golubovima” - 2:1

Inače, i početak drugog dela je kasnio pet minuta pošto su igrači Borca iz protesta sedeli na terenu pet minuta. Kada je meč nastavljen gostujući golman Bajić kada bi god dobio loptu šutirao je van stadiona pa je i zbog toga meč dodatno potrajao, a završen je pobedom Spartaka od 3:1.