0
Sreda 07.03.2012.
21:34

Nastasić ponovo strelac, remi Juventusa

Mladi reprezentativac Srbije Matija Nastasić bio je strelac u remiju Fiorentine sa Parmom 2:2, dok je Juventus osvojio samo jedan bod na gostovanju u Bolonji rezultatom 1:1, u zaostalim mečevima Serije A.

Konačno pogodio mrežu - Mirko Vučinić

"Stara dama" je propustila šansu da na tabeli sustigne vodeći Milan, ali početak meča u Bolonji nagovestio je da će gosti teško doći do tri boda.

Veteran Marko di Vajo je svom bivšem klubu zatresao mrežu u 17. minutu, ali Juventus je ipak uspeo da izjednači u 13. minutu nastavka preko Marka Vučinića.

Crnogorski reprezentativac, kome je podršku pružio Dejan Savićević je tako prekinuo dug golgeterski post i doneo bod gostima iz Torina.

Ovim remijem Juventus je propustio šansu da na tabeli Serije A sustigne vodeći Milan, koji ima dva boda prednosti.

Posle prvenca u nedelju protiv Ćezene (2:0), Matija Nastasić je i u meču protiv Parme ponovo bio strelac.

Mladi defanzivac je doneo izjednačenje "ljubičastima" u 60. minutu, gosti su preko Ćerćija poveli u 11 minuta kasnije, ali je Đovinko iz penala doneo bod domaćinu u 87. minutu.