Ministar zdravlja Zlatibor Lončar oglasio se iz Kliničkog centra Srbije gde je ranije danas primljen ministar za javna ulaganja i predsednik Izvršnog odbora Darko koji je doživeo moždani udar.
– Pozlilo mu je u TV emisiji, dovezen bez svesti, u toku je dijagnostika, uključena je i terapija.
Ono što medicina može biće učinjeno, svi smo zabrinuti, predsednik je tu od prvog minuta, sve nas je ovo pogodilo, ali nadamo se uspehu terapije i merama koje su preduzete i koje će se preduzimati, ono što je za sada poznato to je da je u teškom stanju.
Ono što je bitno je da je na vreme došao od događaja tj. moždanog udara, prvih nekoliko sati je ključno – rekao je Lončar.
Podsećamo, ministar Darko Glišić imao je moždani udar tokom gostovanja uživo u emisiji na TV Pink kod Dee Đurđević i Predraga Sarape. U Klinički centar stigao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić čiji je Glišić najbliži i najodaniji saradnik.