Instagram.com/meganfox

Megan Foks pojavila se prvi put u javnosti nakon porođaja, a sudeći prema najnovijim fotkama, glumica izgleda lepše nego ikad pre.

Vest da se Megan Foks porodila pojavila se u martu ove godine na društvenim mrežama. Mašin Gan Keli i ona dobili su prvo dete, ćerkicu, kojoj su dali ime Saga Blejd Foks-Bejker.

No, čini se da je Megan nakon tog oglašavanja odlučila da se u potpunosti povuče iz javnog života i posveti majčinstvu. Paparaci su jedva uspeli da dođu do njenih fotografija, a tek smo u julu imali priliku da vidimo prve fotke majke i ćerke.

Ali sada je priča drugačija…

Megan se nakon duže vremena pojavila u javnosti i malo je reći da je zablistala. Glumica je prisustvovla jednom događaju u Los Anđelesu povodom premijere horor filma “Jennifer’s Body”.

Za tu priliku odlučila je da ponese korset haljinu u bež boji koju prate zanimljivi crveni detalji u obliku krvi – a sve u skladu s tematikom filma.

Fotografije možete pogledati OVDE.

Kreacija je istakla njenu zavidnu figuru nakon porođaja, a stajling je upotpunila svedenom šminkom u zemljanim tonovima i talasastom frizurom koja je padala niz njena ramena.

OSTAVITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here