0
Nedelja 31.10.2010.
22:03 >> 23:11h

Deportivo ubedljiv, po bod Viljarealu i Atletiku

Na mečevima 9. kola španske Primere ekipa Viljareala je remizirala na gostovanju Hihonu 1:1, istim rezultatom završen je meč između Atletiko Madrida i Almerije, a prvu pobedu u sezonu ostvario je Deportivo i to protiv Espanjola sa 3:0.

Precizan sa bele tačke - Đuzepe Rosi

Hihon i Viljareal igrali su 1:1. Domaći su poveli u 69. minutu sa penala, a izjednačio je Đuzepe Rosi u 77. minutu, takođe sa penala. "Žuta podmornica" je osvajanjem jednog boda ostao na trećem mestu sa 20 bodova. Prvo mesto na tabeli drži Real sa 23 boda, dok je Barselona druga sa 22.

Fudbaleri Deportiva pobedili su u La Korunji ekipu Espanjola sa 3:0 u meču devetog kola španske Primere. Prvi trijumf ove sezone doneli su Adrijan u 28, Lopo u 77. i Koloto u 87. minutu.

Fudbaleri Atletika i Almerije igrali su večeras u Madridu bez pobednika 1:1. Domaći su poveli golom Aguera u 33. minutu, a bod gostima doneo je Pijati u 45.

Sosijedad je u gostima bio bolji od Malage 2:1. Golove za goste dali su Grizman u 43. i Ljorente u 55. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Lopez u 77. minutu.

Rasing je u Santanderu nadigrao Osasunu 4:1. Kod domaćih u listu strelaca upisali su se Bakiroglu u 28, Rozenberg u 35. i 62, kao i Moja u 85. minutu. Gosti su do jedinog gola stigli pogotkom Nekunama u 58. minutu sa penala.

Fudbaleri Bilbaoa pobedili su večeras na svom terenu Hetafe rezultatom 3:0. Pobedu domaćinu doneli su Iraola u petom, San Hoze u 11. i Gabilondo u 83. minutu.

Real je sinoć u gostima pobedio Erkules sa 1:3, dok je Barselona bila ubedljiva protiv Sevilje 5:0.