Vesti
Madington Beograd

Fudbaleri Madington Beograda iz Perta su u okviru 6. kola Amaterske premijer lige Zapadne Australije do nogu potukli Kvins Park sa 4:0 (2:0).

I ove nedelje je srpski tim ponovio sjajnu formu iz prethodnih utakmica i kao gost deklasirao rivala sa dna tabele.

Fudbaleri Beograda su u prvom delu igre stekli prednost od dva gola, da bi i u nastavku sa još dva pogotka dotukli domaćina za konačnih 4:0. Golove su postigli kapiten Orosko u 37, Zuniga u 44 (jedanaesterac), Sarija u 70, i Sparks u 73. minutu.
Posle šest odigranih kola Beograd je drugi na tabeli sa 12 osvojnih bodova, samo bod manje od vodećih Jaguara.

Beli orlovi

Madington Beograd je igrao u sastavu: Silva, Žusri, Perez (Gevara 46), Montealegre. Nobles, Sparks, Zuniga, Sarija (Bara 89), Aroka (Montoja 86’), Moro, Pardo, Orosko.

U predigri rezervnih timova pobedio je domaćin sa 4:0 (3:0). Posle šest odigranih kola rezrve Beograda su osme na tabeli sa sedam osvojenih bodova.

U idućem 7. kolu Beograd će na domaćem terenu Nikola Tesla u Madingtonu ugostiti Vembli Dauns. Meč se igra u nedelju, 2. avgusta u popodnevnom terminu od 15.00 časova, a predigra rezervnih timova je dva sata ranije.