Neverovatan pogodak Harija Kejna odlučio je pitanje pobednika u prijateljskom duelu Totenhema i Juventusa (3:2).

Engleski tim je poveo u prvom poluvremenu, pošto je Erik Lamela u 30. minutu uspeo da savlada Đanluiđija Bufona iz neposredne blizine i tim rezultatom se prvo poluvreme i završilo.

Maurisio Poćetino i Sari su ukupno izvršili čak 18 izmena u drugom poluvremenu, a torinski crno-beli su u 56. minutu preko Iguaina došli do izjednačenja, da bi totalni preokret napravio Kristijano Ronaldo samo 4 minuta kasnije.

Lukas Moura je u 65. minutu poravnao rezultat, da bismo u nadoknadi vremena videli pravu senzaciju, kada je Rabio izgubio loptu na polovini terena, a pokupio je Hari Kejn i poslao pravi projektil u mrežu Juventusa, koji je “Pevcima” doneo pobedu rezultatom 3:2.