Fudbaleri Kanade pobedili su Bermude sa 5:1 u meču kvalifikacija za Mundijal 2022. u Kataru.

Kanađani su bili bolji rival tokom celog meča, a njihova pobeda bi bila još ubedljivija da kanadski golman i golman Crvene zvezde Milan Borjan nije napravio grešku i dozvolio rivalu taj počasni gol kod rezultata 3:0.

Naime, Borjan je odbranio jedan centaršut, koji nije bio naročito snaan, ali mu je lopta ispala. Tu se našao jedan igrač Bermuda i samo je nogom “ćušnuo” u gol.

Ipak, to nije imalo uticaja na igru, jer su u nastavku Kanađani dali još dva gola i ubedljivo slavili.

Kajl Larin je bio trostruki strelac za Kanadu (19, 27, 69) Riči Lareja je dao jedan u 53. a Korbni stavio tačku na pobedu u 81. minutu.