Bliži se kraj osnovnog dela MLS lige.

I Orlando siti, u kojem je kapiten Portugalac Nani(32), i Los Anđeles, u kojem briljira meksički napadač Karlos Vela (30), obojica svojevremeno igrači u Premijer ligi Engleske, uzeli su po bod.

Orlando je kod kuće gubio s 3:1 protiv Nju Inglanda, a na kraju je bilo 3:3. Nani je za svoj tim dao prvi i treći pogodak (22. i 54. minut).

Los Anđeles, koji je odavno obezbedio prvo mesto u Zapadnoj konferenciji uoči plej-ofa, igrao je 1:1 kao gost Filadelfije. Domaćin je vodio od 3. minuta, a u 43. je izjednačio Vela.

Njemu je to bio 28. pogodak u sezoni, a mrežu je zatresao i na petom meču uzastopce. Ubedljivo je vodeći golgeter lige. Prate ga Venecuelanac Džozef Martinez (Atlanta) s 24 i Šveđanin Zlatan Ibrahimović (Los Anđeles Galaksi) s 23. Nani je postigao 13.