Printscreen: Youtube/FK Partizan Beograd
FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su danas makedonski Tikveš 2:1 (2:1) posle preokreta u prvom kontrolnom meču na pripremama u Beleku.

Tikveš je u vođstvo došao u 25. minutu golom Ivanovskog iz jedanaesterca, da bi Partizan već do poluvremena preokrenuo golovima Miloša Jojića u 28. i Rikarda Gomeša u 36. minutu.

U drugom poluvremenu trener Partizana Aleksandar Stanojević je izvršio veliki broj izmena, crno-beli su stvorili nekoliko prilika, ali promene rezultata nije bilo.

Naredni rival Partizana na pripremama u Antaliji biće Bašakšehir 29. januara, a nakon toga i sa Dinamom iz Moskve, odnosno Dinamom iz Gruzije.

Partizan – Tikveš 2:1
(Jojić 28, Rikardo 35, Ivanovski 24. pen)
Partizan: Lukač, Miletić (Miljković), Vujačić, Saničanin (Ilić), Smiljanić (Zdjelar), Lutovac (Urošević), Jojić (Pavlović), Pantić (Natho), Holender (Terzić), Menig (Jović), Rikardo (Baždar)

Tikveš: Dinovski, Tasev, Petkovski, Rizov, Dončev, Najdovski, Gogov, Todorov, Kostovski, Mišov, Ajas Mert