Inter je došao do “tesne” pobede nad Sasuolom 4:3 iako je u jednom trenutnu imao ogromnih 4:1 I nastavio da korača za liderom prvenstva Juventusom.

Već u drugom minutu “nerazuri” su poveli preko Lautara Martinesa, ali je u 16. minutu izjednačio Dominiko Berardi. Romelu Lukaku potvrdio je golom u 38. minutu, a onda je duplirao svoj učinak na isteku prvog poluvremena pogotkom sa bele tačke.

Prednost Interu od tri gola doneo je Martines, takođe svojim drugom pogotkom i takođe iz penala, u 71. minutu.

Na teren je u 66. minutu ušao srpski internacionalac Filip Đuričić koji je bio strelac gola za Sasuolo u 74. minutu.

Posle velike greške odbrane gostiju i fenomenalnog prodora Boge domaćin je uspeo da smanji na 4:3, ali do kraja meča nije imao snage za iznenađenje.