Dušan Vlahović

Fudbaleri Fiorentine igraju protiv Specije u utakmici 11. kola Serije A, vode sa 3:0, a strelac svih golova je nezadrživi Dušan Vlahović koji je u prvom poluvremenu uspešno realizovao jedanaesterac, da bi u drugom poluvremenu postigao još dva pogotka!

Ne prestaju navijači da ga mrze zbog toga što je odbio produžetak ugovora, međutim, Srbina nije briga za to, on nastavlja da “rešeta” mreže u ligi i sada je već na osam pogodaka ove sezone – na gol iza lidera na listi strelaca Ćira Imobilea.

Zanimljivo je bilo videti i da se Vlahović odlučio da izvede penal, jer podsetimo, u prethodnom kolu je najstrožu kaznu izvodio kapiten kluba Kristijan Biragi.

Kako bilo, sve to nije uzdrmalo srpskog napadača koji je pokazao da je trenutno jedan od najboljih napadača u Evropi.

Nastavak je doneo još bolje i efikasnije izdanje našeg golgetera, najpre gol u 62, pa u 74. minutu, za delirijum većine pristalica Viole koji uprkos skorom odlasku iz kluba i dalje idealizuju idealizuju Srbina.