Hamšik srušio Juventusa

0

Torinezi su imali prednost od 2:0, golovima Trezegea u 35. i Đovinka u 52. minutu. Međutim, od tog trenutka Napoli je preuzeo potpunu kontrolu nad utakmicom i došao do velikog preokreta. Najpre je Hamšik smanjio na 2:1 u 59. minutu, da bi samo pet minuta kasnije izjednačio Datolo. Hamšik je u 81. minutu postigao pobedonosni gol za Napolitance.

Milan je pobedio Parmu, a meč je odlučio večeras fenomenalni Borijelo sa dva gola.
Milanezi su sigurnom igrom došli do pete prvenstvene pobede i sada sa 19 bodova zaostaju za drugoplasiranom "starom damom" svega dva boda.

Ekipa Sampdorije će u nedelju igrati protiv Barija i pobedom bi se vratili na drugo mesto Serije A.

Fudbaleri Intera idu u goste Livornu, ekipi koja je za prvih deset kola postigla slabašna četiri gola, ubedljivo najmanje u ligi i pobeda šampiona Italije ne bi trebala da se dovodi u pitanje.