FK Mančester Junajted

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona odigrali su na Old Trafordu nerešeno, 1:1, u prvom meču 7. kola Premijer lige.

Tim Olegunara Solskjera i ovog puta nije ušao u meč na očekivan način, pa su popularne Karamele, na kraju došle do boda.

Ono što je mnoge navijače Junateda iznenadilo jeste odluka menadžera da Pogbu, Kristijana Ronalda ostavi na klupi. Umesto Portugalca meč je počeo Edison Kavani.

I pored toga je Junajted imao vođstvo na poluvremenu kada je Entoni Marsijal pogodio na asistenciju Bruna Fernandeša.

U nastavku, Ronaldo i Džejdon Sančo su ušli u igru, ali je usledio odgovor gostiju iz Liverpula koji su došli do izjednačenja.

Tako je u 65. minutu usledila kontra preko Demaraja Greja, koji je dobio duel sa Fredom i uposlio Abdulaja Dukurea, a ovaj asistirao za gol Androsa Tauzenda.

Do kraja, nije bilo izglednih prilika, a najupešatljiviji momenta je poništen gol Jeriju Mini u finišu.

Posle novog kiksa, Čelsi i Mančester siti imaju priliku da ga prestignu, a Liverpul da se “odlepi” na vrhu.