Rezultati prvih utakmica četvrtog kola Lige Evrope

A grupa

Apoel – Karabag 2:1 (Soza u 59, Joanu u 88 – Medvedev u 10)

Didelanž – Sevilja 2:5 (Sinani u 69. i 80 – Dabur u 17. i 36, El Adadi u 27, 33. i 67)

Tabela: Sevilja 12, Apoel 4, Karabag 4, Didelanž 3.

B grupa

Kopenhagen – Dinamo Kijev 1:1 (Stage u 4 – Verbić u 70)

Lugano – Malme 0:0

Tabela: Kopenhagen 6, Dinamo 6, Malme 5, Lugano 2.

C grupa

Bazel – Hetafe 2:1 (Artur u 8, Fraj u 60 – Mata iz penala u 45)

Krasnodar – Trabzon 3:1 (Asan autogol u 27, Fernandes u 34, Ignatjev u 90 – Nvakaeme u 90)

Tabela: Bazel 10, Krasnodar 6, Hetafe 6, Trabzon 1.

D grupa

LASK – PSV 4:1 (Rantfl u 58, Frizer u 60, Klaus u 77. i 82 – Švab iz penala u 5)

Rozenborg – Sporting 0:2 (Koates u 16, Bruno Fernandes u 38)

Tabela: Sporting 9, LASK 7, PSV 7, Rozenborg bez bodova.

E grupa

Kluž – Ren 1:0 (Rondon u 87)

Lacio – Seltik 1:2 (Imobile u 7 – Forest u 38, Ntčam u 90+5)

Tabela: Seltik 10, Kluž 9, Lacio 3, Ren 1.

F grupa

Standard – Ajntraht 2:1 (Vanhojzden u 56, Lestjen u 90+4 – Kostić u 65)

Gimarais – Arsenal 1:1 (Bruno Duarte u 90 – Mustafi u 81) igrano u utorak

Tabela: Arsenal 10, Ajntraht 6, Standard 6, Gimarais 1.

G grupa

Fejenord – Jang bojs 1:1 (Berguis iz penala u 18 – Špilman u 71)

Rendžers – Porto 2:0 (Morelos u 69, Dejvis u 73)

Tabela: Jang bojs 7, Rendžers 7, Fejenord 4, Porto 4.

H grupa

Espanjol – Ludogorec 6:0 (Malendo u 4, Lopez u 19, Vargas iz penala u 36, Kampucano u 52, Pedroza u 73, Fereira u 76)

Ferencvaroš – CSKA Moskva 0:0

Tabela: Espanjol 10, Ludogorec 6, Ferencvaroš 5, CSKA 1.

I grupa

Aleksandrija – Sent Etjen 2:2 (Bezborodko u 84, Zaderaka 90+1 – Hazri iz penala u 24, Kamara u 72)

Volfzburg – Gent 1:3 (Žoao Viktor u 20 – Jaremčuk u 50, Depatre u 65, Ngadjui u 76)

Tabela: Gent 8, Volfzburg 5, Sent Etjen 3, Aleksandrija 3.

J grupa

Borusija (M) – Roma 2:1 (Facio autogol u 35, Tiram u 90+5 – Facio u 64)

Volfzberger – Bašakšehir 0:3 (Višča iz penala u 76, Kriveli u 84. i u 87)

Tabela: Bašakšehir 7, Borusija (M) 5, Roma 5, Volfzberger 4.

K grupa

Braga – Bešiktaš 3:1 (Paulinjo u 15. i 37, Eduardo u 81 – Bojd u 29)

Vulverhempton – Slovan 1:0 (Raul Himenez u 90+2)

Tabela: Braga 10, Vulverhempton 9, Slovan 4, Bešiktaš bez bodova.

L grupa

Mančester junajted – Partizan 3:0 (Grinvud u 22, Marsijal u 33. Rašford u 49)

Astana – AZ 0:5 (Boadu u 29. i 77, Mitdsjo u 52, Idrisi u 57, Hacidijakos u 76)

Tabela: Mančester 10, AZ 8, Partizan 4, Astana bez bodova.

POSTAVITE KOMENTAR

Upišite vaš komentar
Upišite vaše ime