Kriza u Humskoj: Partizanu samo bod protiv OFK Beograda

0
Petar Škuletić, napadač Partizana, nije se proslavio protiv OFK Beograda

Izabranici Marka Nikolića prošustili su šansu da se pred subotnji derbi sa Vojvodinom odlepe na dva boda prednosti. Odlični "romantičari" iskoristili su slabu formu domaćina i potpuno zasluženo osvojili bod.

U prvom poluvremenu, Partizan je imao incijativu. Odličnu šansu nije iskoristio Škuletić, kada mu je Čupić skinuo zicer. Kazna je stigla u 41.minutu, kada je posle odlične akcije, Dražić matirao Lukača.

U nastavku susreta, Partizan je furizono napadao, imao šanse, ali je samo jednu iskoristio, kada je u 65. minutu Lazović krunisao lepu akciju Živkovića i Petrovića.

Pogodio je Drinčić prečku, Škuletić stativu, a da sva tri boda ne ostanu u Humskoj najeći krivac je golman "romantičara" Stevan Čupić, koji je u nekoliko navrata spasao gol gostiju.

90+5. minut – Drinčić šutira sa 20 metara, ali preko gol. Kraj utakmice. OFK je iznenadio crno-bele.
90+4. minut – Antonov je dobioo crveni karton u timu OFK Beograda. Slobodan udarac za Partizan. Poslednja šansa za crno-bele da stignu do tri boda.
90. minut – Igraće se još četiri minuta.
89. minut – Slobodan udarac za Partizan. Dobra prilika za gužbu u šesnaestercu gostiju.Drinčić šutira, ali je Čupić odbranio.
85. minut – Očajan pokušaj Ćirkovića. "Romantičari" blizu boda na stadionu Partizana.
83. minut – Slobodan udarac za OF Beograd sa 30 metara. Prilika da se uputi šut ka golu Lukača. Slab pokušaj Gajića.
77. minut – Fofana menja Škuletića. Da li će ljubimac "grobara" da donese pobedu Partizanu?
76. minut – Lazović pogađa samo spoljni deo mreže.
73. minut – Posle kornera, OFK pogađa stativu.
72. minut – Ješić je bio u dobrpoj šansi za OFK, ali je njegov šut sa 20 metara odbranio Lukač. Samo korner za goste.
70. minut – Napada OFK. Gajić šutira sa 20 metara, Lukač je bio nesiguan, ali ipak je uspeo iz drugog pokušaja da uhvati loptu.
68. minut – Neće gol Škuletića. Pogodio je stativu napadač Partizana.
66. minut – Škuletić je bio u sjajnoj šansi, ali otišao je mnogo iskosa, pa nije uspeo da zatrese mrežu.

65. minut – GOOOL – Danko Lazović je izjednačio. To je njegov sedmi gol u šampionatu. Odlična akcija Živkovića, Škuletić je zakasnio, a iskusni napadač našao se na pravom mestu i lako zatresao mrežu.

62. minut – Vojislav Stanković šutira glavom, ali novi ofsajd fudbalera Partizana.

57. minut – Slobodan udarac za Partizan. Izvodi ga Drinčić sa 25 metara. Pogodio je prečku vezista crno-belih.

52. minut – Gajić je pokušao iz daljine, ali lak posao za Lukača.
49. minut – Saša Ilić je dobio žuti karton zbog prigovora.
48. minut – Partizan je žestoko krenuo u drugom poluvremenu.
46. minut – Počelo je drugo poluvreme. Saša Ilić je zamenio indisponitanog Ninkovića.
45+2. minut – Kraj prvog poluvremena. Odlična igra "romantičara".
44. minut – Živković je bio u dobroj šansi, ali je golman "romantuičara" Čupić odbranio njegov udarac. Još jedna sjajna intervencija Ćupića.
42. minut – Nikola Ninković dobija žuti karton zbog frubog starta.

41. minut – GOOOL – Dražić postiže pogodak za OFK Beograd. Fenomenalna akcija Dražića i Andrića, a mladi reprezentativac Srbije rutinski je savladao Lukača.

35. minut – Danko Lazović postiže gol za Partizan, ali je pomoćni sudija signalizirao ofsajd. Osteje bez golova na stadionu Partizana.
30. minut – OFK Beograd ravnopravan rival favorizovanom domaćinu.

20. minut – Škuletić je izašao sam ispred Čupića, ali je golman gostiju sjajno intervenisao.

9.minut – Na stadionu Partizana jedva 2.000 gledalaca.
5. minut – Nikola Drinčić je izveo slobodan udarac, ali je golman gostiju Čupić, u stilu hokejaških čuvara mreže, nogom izbio loptu.
4. minut – OFK je ozbiljno pripretio Lukaču, ali Janković je bio neprecizan.
3. minut – Prvi šut na utakmici uputio je Petar Škuletić, ali daleko od gola "romantičara"
1. minut – Utakmica je počela.

PARTIZAN: Lukač,  Stevanović (od 46. Luka), Ćirković, Stanković, Petrović, B. Ilić, Drinčić, Živković, Ninković (od 46. S. Ilić), Lazović, Škuletić (od 77. Fofana).

OFK BEOGRAD: Čupić, Vasilić, Antonov, Savić, Vasiljević, Zdjelar, Jovanović, Gajić, Andrić (od 68. Ješić), Janković, Dražić.