Fudbaleri Bajerna deklasirali su Totenhem usred Londona, gde su slavili rezultatom 7:2 u okviru drugog kola Lige šampiona.

Junak trijumfa Bavaraca bio je Serž Gnabri, koji je postigao četiri pogotka. Izabranici Nika Kovača su utakmicu praktično rešili do isteka sat vremena igre, ali su svoj trijumf učinili toliko ubedljivim u samom finišu postigavši tri gola za pet minuta.

Totenhem je poveo u 12. minutu preko Hon-Mina Sona, ali je odgovor gostiju pred 60.000 navijača usledio samo tri minuta kasnije, kada je strelac bio Jozua Kimih. Preokret Bajernu je u finišu prvog poluvremena doneo Robert Levandovski, na asistenciju Gnabrija, koji je započeo svoj šou u osmom minutu drugog poluvremena.

Nemački fudbaler je tada postigao dva gola za tri minuta za vođstvo 4:1, da bi nadu londonskom klubu dao Hari Kejn u 61. minutu iz penala. U 83. minutu je Gnabri postigao svoj treći pogodak, četvrti pet minuta kasnije, ali je između tih golova Levandovski ponovo bio strelac.

Bajern sada na čelu grupe B ima šest bodova, prati ga Crvena zvezda sa tri, dok Bajern i Olimpijakos imaju po bod.