Navijači Hajduka izazvali su večeras nezapamćen incident kada su tokom utakmice protiv Varteksa ubacili signalnu raketu na teren.

Naime, hrvatsko prvenstvo igra se bez publike, a navijači su revoltirani što njihov tim gubi u 63. minutu izvan stadiona, a preko tribina “Poljuda”, poslali raketu koja je pala direktno na centar.

Fudbaleri su ostali u čudu, a sudija je na kratko prekinuo meč.Hajduk je izgubio utakmicu rezultatom 3:2.

Čelnici Hajduka, barem jedan deo, su još u prvom poluvremenu napustili stadion, dok je trener Igor Tudor posle meča rekao:

– Duša me boli. Jako teško dajemo golove, a primili smo tri iz nisto toliko šuteva. Mi smo Hajduk, ne smemo ovde da gubimo bodove – rekao je trener “bilih” posle meča.