Košarkaši Crvene zvezde

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su večeras u Beogradu od ekipe Monaka 91:80 u meču 25. kola Evrolige.

Crvena zvezda trenutno ima skor 8-14 i ima sve manje šanse da izbori plasman u plej-of.

Monako posle druge ovosezonske pobede protiv srpskog šampiona ima učinak 12-12.

Goste je predvodio Donatas Matijunas sa 20 poena, dok je Dvejn Bejkon ubacio 17.

Kod Zvezde Ostin Holins postigao je 19, a Nikola Ivanović 15..

Zvezda u narednom kolu gostuje Uniksu, a taj meč je na programu 11. februara.

Crvena zvezda je dobro ušla u meč, a prvu četvrtinu je dobila 30:19. Zvezda je nastavila sa dobrom igrom i u drugoj četvrtini, a domaći su nošeni navijanjem sa tribina imali i plus 20. Međutim, Zvezda je prvih 20 minuta rešila u svoju korist 52:42.

Monako je zaigrao angažovanije u trećoj četvrtini, a gosti su uspeli da stignu do izjednačenja, 64:64. Monako je potom u poslednjoj četvrtini zaigrao angažovanije i zasluženo je stigao do nove pobede.