Partizan gubio od 2. minuta, pa teškom mukom savladao Mačvu (VIDEO)

0
FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su na Mačvu na gostovanju u Šapcu sa 2:1 u meču 32. kola Super lige Srbije, i to, posle preokreta.

Mačva je povela u 2. minutu preko Kneževića, dok je Partizan izjednačio preko Asana u 43. minutu.

Partizan je posle primljenog gola “opsedao” gol rivala, ali nije postigao još neki gol u prvih 45 minuta! I pored toga, mogao je na poluvreme i sa nepovoljnijim rezultatom, jer je Vladimir Stojković u 28. minutu sprečio senzacionalno vođstvo od 2:0 za Mačvu, a priliku da se proslavi ponovo je imao Knežević, kome je Stojković odbranio dva šuta.

Sa druge strane, Miloš Gordić, golman Mačve, koji je na pozajmici iz Crvene zvezde, bio je heroj domaćina u prvom poluvremenu, jer je imao čak 10 odbrana, a jegov tim, otišao je na odmor sa povoljnim rezultatom.

U nastavku, crno-beli su posle velike borbe uspeli da dođu do preokreta, a strelac je bio Lazar Marković u 56. minutu.

Suma je u 70. minutu propustio priliku da reši pitanje pobednika, ali je bio neprecizan sa ivice kaznenog.

Golova do kraja nije bilo i Partizan je upisao nova tri boda.

Mačva: Gordić – Pejović (od 67. Jovanović), M. Mijailović, Trimanović (od 83. V. Panić), Subotić – O. Mijailović (od 67. Tripković), Knežević – Sladojević (od 78. Obrovac), Adamović, Ćirković – Đoković (od 78. N. Panić).

Partizan: Stojković – Miljković, Vujačić, Ostojić, Urošević – Zdjelar – Pavlović (od 73. Jojić), Asano (od 46. Stevanović), Natho (od 62. Suma), L. Marković (od 62. Jović) – Štulić (od 46. Holender)