Posle poraza od Srbije, Ronaldo dobio novi “šamar” od Votforda

0
FK Manččester Junajted FK Votford

Fudbaleri Votforda deklasirali su Mančester junajted sa 4:1 u 12. kolu Premijer lige.

Ovo je peti poraz Junajteda, uz jedan remi, u poslednjih sedam utakmica i utisak je da se kraj krize ne nazire. Tako je Kristijano Ronaldo, posle poraza POrtugalie od Srbije od 2:1, nastavio niz poraza i u atičnom klubu.

Votford je za poluvreme došao do četvrtog trijumfa u sezoni, a pogađali su Džošua King i Ismail Sar, koji je uspeo i penal da propusti, tako što su je golman David De Hea odbranio čak i ponovljeni udarac.

Špćetkom drugog dela preko Donija van de Beka, Junajted je uspeo da smanji rezultat, a onda je isključen Hari Megvajer.

Tako su Žoao Pedro i Emanuel Denis sa dva gola postavili konačnih 4:1. Srpski internacionalac Nemanja Matić odigrao je za Mančester Junajted svih 90 minuta.

U ostalim mečevima, Barnli i Kristal Palas odigrali su 3:3, a isti rezultat bio je i u meču Njukasla i Brentforda.

Takođe, Stiven Džerard debitovao pobedom kao menadžer Aston Vile nad Brajtonom, u samom finišu, a pobede su upisali još Norič i Vulvsi.