Njujork, jedan od najlošijih timova ove sezone, pobedio kao gost sa 103:101, iako su Kraljevi sredinom treće četvrtine vodili s maksimalnih 16 poena razlike.

Bogdan Bogdanović je za 29 minuta u igri dao 14 poena za Sakramento (1-5 za dva, 4-5 za tri), a Nemanja Bjelica za dva minuta manje od njega 12 poena (0-3 za dva, 3-6 za tri). Njihov saigrač Badi Hild bio je najefikasniji na meču s 34 poena (6-13 za tri).

I Memfis je izgubio kod kuće. Milvoki je pobedio sa 127:114. Njegov as Grk Janis Adetokumbo dao je 37 poena, ali je najefikasniji bio igrač domaćina Džaren Džekson s 43. Marko Gudurić je igrao skoro 13 minuta za Memfis. Promašio je sve (0-1 za dva, 0-4 za tri). Imao je dva skoka i jednu blokadu.

U poslednjih 45 godina Adetokumbo je drugi igrač koji u prvih 25 utakmica sezone u 14 ima po najmanje 30 poena i deset skokova. Isto toliko postigao je Mozes Meloun (Hjuston) 1980/81.