Privatna arhiva
Bek Sindjelica Patrik Stat

Toplo, hladno, toplo – pa opet hladno. Upravo tako ove sezone igraju fudbaleri Vestgejt Sinđelića. I dok na domaćem terenu imaju maksimalan učinak, u gostima su pretrpeli treći uzastopni poraz, ovaj put od ne baš naročito jakog Mil Parka – 2:0 (0:0).

Nisu se izabranici trenera Gorana Lozanovskog proslavili, ali su držali “nulu” sve do 68. minuta kada je Farhud realizovao penal za domaće. Isti igrač je tačku na ovaj susret sedam minuta kasnije.

Sinđelić je igrao u sastavu: Valese, Jang, Međedović, J.Džurkić, Stat, Dikson, Kanel, Eftimoski (Sarbin 72’), Žorić, Petrovski, Nikolić.

U duelu rezervnih timova bilo je 1:1 (1:0), a gol za Sinđu postigao je Gorgievski u 65. minutu.

U 8. kolu Sinđelić igra na domaćem terenu Oreana Pak u Ardieru protov poslednjeplasiranog Morlanda, u petak 14. maja od 20.30 časova.

Treći poraz fudbalerki

Fudbalerke Sinđelića izgubile su od Altona Medžik Vardara sa 3:0i pale su na sedmo mesto tabele. U četiri kola ekipa Sinđelića je ostvarila pobedu i tri poraza.

Trener ženskog tima Aleksandar Aca Jovičić pokušaće da u narednim danima pronađe dobitnu kombinaciju kako bi Sinđa u 5. kolu na domaćem terenu upisao bodove protiv Nort Melbrun Atletika. Meč se igra u Ardieru u ponedeljak, 17. maja od 19.30 časova.

DRUGA DRŽAVNA LIGA VIKTORIJE

(GRUPA SEVERO-ZAPAD)

Rezultati 7. kola: Lalor junajted – Eping siti 3:1, Morland junajted – Hjum junajted 1:3, Džilong Rendžers – Altona Ist Finiks 1:1, Mil Park – Vesgejt Sinđelić 2:0, Vestern Sabarbs – Hopers Krosing 1:0, Stratmor – Albion Rovers 5:2.

1. Stratmor 7 6 0 1 18:4 18
2. Hjum J. 7 5 1 1 13:7 16
3. Albion R. 7 4 0 3 16:15 12
4. Altona Ist 7 3 2 2 7:4 11
5. V. Sabarbs 7 3 2 2 10:8 11
6. Hopers K. 7 3 1 3 9:7 11
7. Lalor J. 7 3 1 3 14:12 10
8. Sinđelić 7 3 1 3 9:7 10