Ekipa Siniše Mihajlovića je bez srpskog stručnjaka na klupi uspela da se izbori za vrlo vredna tri boda.

Bolonja je sa 4:3 savladala Brešu, uprkos zaostatku 0:2 posle 20 minuta utakmice, čime nastavlja niz bez poraza posle tri kola Serije A.

Alfredo Donaruma je pogocima u 10. i 19 minutu doveo Brešu do osetnije, ali će se ispostaviti, prerane prednosti. Matija Bani smanjuje u 36., Andrea Čistana šest minuta kasnije odžava distancu za 3:1 na poluvremenu.

U 48. mnutu Danijele Desena dobija drugi žuti karton i daje tračak nađe protivniku za izbegavanje poraza. Onda kreže nalet igrača Bolonje – Rodrigo palacio u 56., Stefano Densvil u 60. i Rikardo Orsolini u 80. minutu.

U prva tri kola italijanskog prvenstva Bolonja je rame uz rame sa Interom i Juventusom. Sa remijem i dva uzastopna trijumfa su dva boda ispod “interista” i jednaki sa “starom damom”.