EPA-EFE/FEDERICO PROIETTI

Fudbaleri Lacija i Empolija odigrali su 3:3 (2:1), u meču 20. kola italijanske Serije A.

Strelac za Lacio bio je i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je dva puta zatresao mrežu i na kraju doneo bod.

Bajrami u šestom i Zurkovski u osmom minutu doneli su ranu prednost od dva gola Empoliju, da bi zatim Sergej asistirao Imobileu u 14. minutu, koji smanjuje zaostatak.

Izjednačenje je doneo Sergej u 66. minutu golom na asistenciju Luisa Alberta, da bi novu prednost Empoliju doneo Di Frančesko u 75. minutu.

Minut kasnije poništen je gol Patriku, a u 87. minutu je Čiro Imobile promašio penal.

Sudija je produžio sedam minuta i bod je doneo u 94. minutu Milinković-Savić drugim golom na meču za perfektnu partiju.

Verona je kao gost savladala Speciju 2:1 (0:0) i srpski reprezentativci Darko Lazović i Ivan Ilić odigrali su ceo meč.

Strelac za Veronu bio je Đanluka Kaprari u 59. i 70. minutu, a za Speciju Erlik u 85. minutu.

Ranije danas, Kaljari je kao gost savladao Sampdoriju 2:1 (0:1), posle preokreta.

Strelac za Sampdoriju bio je Gabijadini u 18. minutu, dok su za Kaljari pogađali Dejola u 55. i Pavoleti u 71. minutu.