Spektakl na Brdu: Čuka do 3:3 protiv Voše u 98. minutu! (VIDEO)

0
FK Vojvodina FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su 3:3 u sjajnoj utakmici 21. kola Superlige Srbije.

Čukarički je od starta utakmice krenuo agresivno, i već u 5.minutu je Birmančević iskoristio kardinalnu grešku odbrane Vojvodine i postigao gol za prednost od 1:0.

U 12 minutu već je bilo 2:0 pošto se Ćirković najbolje snašao nakon korenara. Bek tima sa Banovog Brda je odlično reagovao u gužvi za duplirano vođstvo domaćih.

Na samom startu drugog dela igre Srđan Mijailović je dobio drugi žuti karton, pa je tako Čukarički ostao sa igračem manje do kraja utakmice.

Vojvodina je krenula u napad, da bi samo u tri minuta došli do totalnog egala, u obe situacije bio je precizan Vukadinović.

Prvo je postigao gol sa bele tačke, nakon što je u kaznenom prostoru Čukaričkog oboren Simić, da bi potom isti igrač iskoristo odličan pas da spretno reaguje za rezultat 2:2.

U 81. minutu fudbaleri iz Novog Sada kompletiraju preokret. Novajlija iz Crvene zvezde Veljko Simić je najbolje reagovao u šesnaestercu domaćih, za 3:2 ekipe Nenada Lalatovića.

Sve je išlo ka tome da sva tri boda idu u Novi Sad, međutim u osmom minutu sudijske nadoknade Čolović je postigao fenomenalan gol posle odbitka posle kornera uhvativši loptu na volej za konačnih 3:3.