Srpski beli orlovi poraženi u finalu

0

Nakon 90 minuta regularnog toka finalne utakmice plej-ofa u kojoj su se sastali sa ekipom Trois Rivieras Attak, te dva produžetka od po 15 minuta, rezultat je bio 0:0.

Francuski tim bio je uspešniji u izvođenju penala i ovogodišnja titula pripala je ekipi iz Montreala.

Mirko Medić, Nikola Budalić i Dragorad Milićević nisu uspeli da realizuju penale za srpski tim (uspešni su bili samo Janković i Hurtis), tako da su Francuzi, koji su tri puta zatresli mrežu sa bele tačke, osvojili pobednički pehar.

Titula ovaj put nije otišla najboljima, jer celu su utamicu "orlovi" bili bolji, ali i tim koji nije uspeo da realizuje brojne šanse, čak ni jedanaesterac u 53. minutu (Saša Viciknez), što im se na kraju osvetilo.

Srpski beli orlovi: Pelc, Stamatović, Milićević, Janković, Medić, Tišmenar, Hurtis, Budalić, Dimitrov (45. Lammie, 112. Bačanin), Braletić (63. Šišović), Viciknez (71. Anastasov).

Trois Rivieres Attak: Badesku,Vitulano, Cortese, Cossete, Gosselin(66.Herouks), Majard (114. Dumont), Agourram (117. Salleh), Cardin(75. Rumuri), Oumette, Augustin, Meftouh (101. Dinkota).

Opširnije o finalnoj utakmici plej-ofa u sutrašnjem broju "Vesti".