TSC ponizio Pazarce sa 7:0, Vojvodina bolja od Rada

0
MN Press

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras Novi Pazaar 7:0 u 11. kolu Superlige na stadionu u Bačkoj Topoli, dok je Vojvodina takođe ubedljivim rezultatom 4:1 savladala Rad u Novom Sadu.

TSC poveo je golom Ðure Zeca u 4. minutu meča, u listu strelaca upisali su se još Nenad Lukić (16. i 48. minut), Filip Babić (19), Vladimir Silađi (26,73) i Borko Duronjič u 69. minutu.

Fudbaleri Rada došli su vođstvo u trećem minutu meča preko Dušana Živkovića, ali je Slavko Bralić u 12. minutu doneo izjednačenje i najavio preokret domaćina.

Golove za Vojvodinu postigli su još Nemanja Čomić u 55. minutu, na 3:1 povećao je Uroš Damnjanović autogolom, a konačan rezulatat postavio je Miljan Vukadinović u 79. minut sa bele tačke.

Čukarički je na Banovom brdu poražen od Proletera iz Novog Sada 2:1, dok je Radnik iz Surdulice minimalnim rezultatom slavio protiv Bačke.