VK Crvena zvezda

Vaterpolisti Marseja savladali su u Beogradu Crvenu zvezdu sa 11:8 u meču 8. kola Grupe B Lige šampiona.

Crveno-beli su odlično ušli u meč i dobili prvo poluvreme, ali su u nastavku dozvolili rivalu da se raspuca i preokrene rezultat.

Zvezda je bila mnogo bolji rival u prve dve četvrtine, prvi je dobila sa 3:1, drugu sa 4:3, pa se na poluvreme otišlo pri prednošću crveno-belih od tri gola razlike.

Marsej je zaigrao mnogo bolje u nastavku i u trećem periodu preokrenuo rezulrat. Zvezda je primila četiri gola, a nije uspela da postigne nijedan. Slična slika i u poslednjem periodu, tri gola Marseja i jedan našeg tima. Na kraju 11:8 za Marsej.

Najefikasniji u timu Marseja bio je Vukičević sa pet golova. U timu Zvezde Basara je postigao tri gola, a Vukićević dva.

Crveno-beli su ostali na jednoj pobedi u Ligi šampiona, dok je Marsej zabeležio šestu pobedu i uz jedan poraz zauzia drugo mesto na tabeli.