U pretpsolednjem, petom kolu Lige šampiona za omladince “crveno-beli” na stadionu Voždovca igrali 1:1 s nemačkim timom.

Zvezdini omladinci, koje predvodi Slavoljub Đorđević, odlično su odigrali protiv Bajernove dece. I ponovo nisu izgubili budući da je u Minhenu bilo 0:0. Sve ostale utakmice nemački tim je dobio.

“Crveno-beli” su poveli u 36. minutu preko Lukića, koji je glavom smestio loptu u mrežu na upotrebljiv centaršut Radulovića. Bajern je poravnao u 54. minutu iz slobodnog udarca s ivice šesnaestarca.

Zvezda je imala još nekoliko prilika i polušansi, a njen golman Katić je više puta bio na visini zadatka.

Bajern ima 11 bodova, a Zvezda osam. Treći je Totenhem sa sedam, pošto je kao domaćin savladao Olimpijakos s 1:0. Grčki tim je poslednji. Ima bod. Zvezda mu je gost 11. decembra, kada Bajern dočekuje engleski tim. “Crveno-beli” idu u nokaut fazu sačuvaju li drugo mesto.