Vladimir Stojković

Vladimir Stojković (38) je na leto 2021. godine odlučio da ode iz Partizana i pred kraj karijere se okuša na “Bliskom istoku”, u ekipi Al Fejhe koju s klupe predvodi Vuk Rašović. Stojković je ipak pokazao da može još mnogo da pokaže i već 300 minuta nije primio gol.

Al Fejha se trenutno nalazi na šestoj poziciji, sam vrh je udaljen mizernih šest bodova, što bi veoma lako moglo da se sustigne u nekom budućem periodu.

Takođe, ova ekipa ima jednu od najčvršćih odbrana, s obzirom na to da su primili 11 golova u 13 utakmica, za šta je najzaslužniji Vladimir Stojković. Srpski golman već tri utakmice ne može da primi gol, a ukoliko se uveže i pređašnja utakmica, dolazi se do kote od 300 minuta.

U poslednjem kolu, Al Fejha je napravila kiks protiv Abe i odigrala samo 0:0. Stojković je bio na visini zadatka iako je upućen tek jedan udarac u okvir gola, ali ni napadači Al Fejhe ne blistaju, te su zbog toga tu gde su na tabeli u prvenstvu Saudijske Arabije.