Novosadski “crveno-beli” savladali Radnički s 2:1, njihov trener, bivši strateg Nišlija, ožučeno se raspravljao s nekim na tribini.

U prvom poluvremenu bilo je 1:1, a golove su dali vodeći strelci Superlige Srbije. Stefan Mihajlović je doveo Radnički u vođstvo u 9. minutu. Izjednačio je Bojan Matić u 33. Obojici je to šesti pogodak.

Pobedu Vojvodini u meču osmog kola doneo je Devetak u 77. minutu. Mihajlović je u finišu utakmice dobio drugi žuti karton.

Nenad Lalatović, koji je napustio klupu Radničkog da bi seo na klupu Vojvodine, ušao je u konflikt sa trenerom Nišlija Miloradom Kosanovićem odmah po završetku prvog dela igre.

Lalatović je bio ljut na Kosanovića, a sudija Simović mu je zbog toga dodelio žuti karton.

Taman kada su svi pomislili da su se strasti smirile, Lalatović je po izlasku na teren za početak drugog poluvremena ušao u sukob sa navijačima iza klupe njegovog tima.

Simoviću se ni to nije svideo, pa je srpskom stručnjaku dodelio drugi žuti karton, čime ga je isključio.

Na priloženom video-snimku možete videti način na koji je Lalatović hteo da se obračuna sa navijačem, na čije je provokacije ponovo naseo, te mu je, kako deluje, u afektu pretio klanjem.