Fudbaleri Zvezde će ugostiti Radnik

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu ekipu Čukaričkog sa 1:0 u meču trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije.

Crveno-beli upisali su novu pobedu u domaćem prvenstvu, kojom su se vratili na lidersku poziciju na tabeli.

Zvezda je stvorila prvu pravu priliku u 27. minutu, kada je nakon kornera Pavkov dobro skočio, a njegov šut je završio na stativi.

Čukarički je u 37. minutu već video loptu u mreži Crvene zvezde, kada je Stevanović sjajno šutirao sa distance, ali je odlično reagovao Borjan.

Zvezda je povela u 40. minutu. Kanga je šutirao sa distance, lopta se od bloka odbila do Bena, koji je postigao gol.

U drugom poluvremenu oba tima su imala po nekoliko šansi, ali promene rezultata nije bilo.

Zvezda je mogla do drugog gola kod šansi Ivanića i Ohija, dok Čukarički može da žali za šansom Ergelaša, u kojoj je odlično intervenisao Gajić.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 88 bodova ispred Partizana koji je sakupio 56.