Bomba” Kolarova za remi na debiju Advokata,”

Pol Pogba matirao je Stojkovića u 13. minutu

"Galskim petlovima" je pripalo prvo, a "orlovima" drugo poluvreme. Da li zbog razočaravajuće posete ( U Humskoj bilo 5.000-6.000 gledalaca), naši fudbaleri su smušeno ušli u susret. Francuzi su poveli u 13. minutu. Posle kornera, naša odbrana je zaspala, a vezisti Juventusa Polu Pogbi nije bilo teško da sa nekoliko metara matira Stojkovića. Pokušavala je Srbija u prvom poluvremenu, ali jalovo. Vredni pomena bili su samo pokušaji Tadića i Tošića.

U drugom poluvremenu – druga priča. Izabranici Dika Advokata odigrlai su mnogo bolje, požrtvovanije. Napadali su "orlovi" kao osice, ali su bolje šanse su imali gosti. Pogba i Kabaj su imali prilike da udvostruče vođstvo, ali je golman Stojković dobro intervenisao.

U 80. minut – najlepši moment na utakmici. Slobodan udarac za Srbiju sa 30 metara. Ivanović kratko dodaje do Kolarova, koji "bombom" matira Uga Lorisa, za konačnih 1:1.

Početak Dika Advokata na klupi "orlova" mogao bi da se okarakteriše kao: Dobro je, ali može bolje.

90+2. minut – Kraj utakmice – 1:1.
88. minut – Velika šansa za Srbiju. Ivanović je odlično šutirao, ali je Loris odbio loptu sa gol linije, a Mitrović je zakasnio da je smesti u mrežu.

80. minut – GOOOL – Golčina Aleksandra Kolarova sa 30 metara. Loris nemoćan. Ovo je šesti gol zamenika kapitena na 50. susretu u dresu Srbije.

71. minut – "Orlovi" sve opasniji po gol "trikolora".
67. minut – Kolarov je pokušao iz slobodnog udarca, ali je Loris ponovo uspešno intervenisao.
63. minut – Kolarov je pokušao, ali je siguran Ugo Loris. Bolja igra Srbije u nastavku, ali bez izglednih prilka za četu Dika Advokata.
56. minut – Kabelaje imao šansu, ali nema promene rezultata. Pokušava i Pogba, ali je odličan na golu Stojković.
50. minut – Bolja igra Srbije u nastavku susreta.
45+1. minut – Kraj prvog poluvremena. Vodi Francuska 1:0 golom Pogbe.
45. minut – Dušan Tadić je šutirao sa 16 metara, ali nema promene rezultata.
43. minut – Filip Đorđević je pokušao iz daljine, ali smao korner.
41. minut – Ivanović je pogodio prečku, ali je naš kapiten napravio faul, tako da je prekinuta utakmica.
36. minut – Lazar Marković je bio u dobroj prilici, ali je pomoćni sudija pokazao ofsajd.
33. minut – Srbija napada, ali jalovo, nema opasnosti po gol Lorisa.
24. minut – Šansa za Srbiju. Šutirao je Zoran Tošić sa ivice šesnaesterca posle asistencije Tadića, ali je vezista CSKA bio neprecizan.
20. minut – Srbija pokušava da uspostavi igru, ali jalovo napadaju "orlovi".

13. minut GOOOL – Pol Pogba postigao gol za Francusku posle kornera.

10. minut – Nema uzbuđenja u Humskoj.
5. minut – Slaba poseta u Humskoj. Samo nekoliko hiljada gledalaca došlo je da bodre "orlove".
1. minut – Utakmica je počela.

SASTAVI

SRBIJA: Stojković, Ivanović, S. Mitrović, Nastasić, Kolarov, Gudelj, Matić, Z. Tošić, Tadić, Marković, Đorđević.

FRANCUSKA: Loris, Sanja, Varan, Matje, Dinje, Sisoko, Pogba, Šniderlin, Kabaj, Remi i Kabela.