Bundes liga: Bajern uništio Verder, Kostić asisistent za bod “švaba”

0

Ćiro Imobile pogodio za "milionere", ali nedovoljno jer je Borusija poražena u Kelnu

Četa Pepa Gvardiole rasturila je ekipu iz Bremena, a po dva gola postigli su Filip Lam i Mario Gece. Iako se u tim "milionera" iz Dortmunda vratio najbolji igrač Marko Rojs, četa Jirgena Klopa položila je oružje u Kelnu. Miloš Jojića nije bilo u timu Borusije, dok je Neven Subotić ušao u igru u drugom poluvremenu.

Najbolju utakmica viđena je u Štutgartu, gde je domaćin gubio od Bajer Leverkuzena 3:0 na poluvremenu, ali je na kraju uspeo da osvoji bod. Mladi reprezentativac Srbije Filip Kostić ušao je u igru u 74. minutu, a samo nekoliko trenutaka kasnije asistirao je Harniku za izjednačenje.

Pogledajte kako je Kostić izveo slobodan udarac:

Rezulatiti osmog kola Bundes lige: Bajern – Verder 6:0, Frajburg – Volfsburg 1:2, Hanover  – Borusija Menhengladbah 0:3, Keln – Borusija Dortmund 2:1, Majnc – Augzburg 2:1, Štutgart – Bajer Leverkuzen 3:3.

Redosled: Bajern 20, Hofenhajm i Borusija Menhengladbah po 13, Bajer Leverkuzen i Ajntraht po 12, Majnc i Volfsburg po 11…