Dekijevi sinovi urlali posle gola Pavkova, “luđi” su zvezdaši od tate Stankovića

0

Fudbaleri Crvene zvezde golom Milana Pavkova u 93. minutu uspeli su da odigraju 2:2 sa Milanom u šesnaestini finala Lige Evrope, a upravo izjednačujući gol podigao je na nogu navijače Zvezde, kao i sinove trenera Dejana Stankovića.

Naime, trojica Stankovićevih sinova, Stefan (20), Filip (18) i Aleksandar (15), zajedno su pratili meč crveno-belih i Milana, i malo je reći da su pali u trans posle gola Pavkova u 93. minutu za egal na Marakani, 2:2.

Dekijevi naslednici su sa puno emocija pratili meč svog omiljenog tima i svog oca koji ih je, očito, zarazio crveno-belima.

Video oduševljenih momaka je, naravno, morao biti “okačen” na uvid pratiocima,a, njihov urlik samo pokazuje koliko vole svoj tim.

– To breeeee! – otelo se iz grla Filipu koji je u nastupu euforije lupio najmlađeg Aleksandra po leđima.

Video možete pogledati OVDE.

Podsetimo da je Filip golman u Interu, dok je Aleksandar takođe u Interovoj akademiji i debitovao je za selekciju Srbije u svojoj kategoriji. Stefan je van fudbala.