U duelu timova s tri naša igrača pobeda domaćina sa 120:115 (31:32, 31:25, 26:24, 32:34).

Nemanja Bjelica je prednjačio, ali je Sakramento ipak pretrpeo sedmi poraz uzastopce. Za 33 minuta u igri dao je 27 poena (2-3 za slobodna bacanja, 5-6 za dva, 5-7 za tri), a imao je i šest skokova (sve u opdbrani) i dve asistencije. Poslednji trzaj gostiju bila je njegova trojka za -3 (118:115) 17 sekundi pre kraja. U Sakramentovoj pobedi protiv Dalasa početkom meseca postigao je 30 poena, najviše ove sezone.

Nikola Jokić je igrao 26 i po minuta. Pobedi je doprineo sa 17 poena (3-4 slobodna bacanja, 7-8 za dva). Za trojku nije imao nijedan šut. Ostvario je po četiri skoka u napadu i odbrani i četiri asistencije.

Koliko i Jokić na terenu je proveo i Bogdan Bogdanović. Da je njegov učinak bio bolji, Kraljevi bi bolje prošli. Dao je sedam poena (1-2 slobodna bacanja, 0-1 za dva, 2-7 za tri).

Prevagu je odneo Denverov odličan procenat iz slobodnih bacanja – 28 od 31 (gosti 12-17).

Memfis je kao domaćin naneo Šarlotu peti uzastopni poraz (117:104). U timu domaćina Marko Gudurić je opet presedeo na klupi, osmu utakmicu uzastopce.