Katai strelac u pobedi Čikaga (VIDEO)

0

Bivši fudbaler Vojvodine i Crvene zvezde Aleksandar Katai postigao je novi gol za ekipu Čikago Fajera.

Klub iz Čikaga je slavio na gostovanju na Floridi ekipi Orlando sitija sa 5:2 (1:1) u susretu 34. kola MLS.

Katai je mrežu Orlando sitija zatresao u 63. minutu posle preciznog udarca sa ivice kaznenog prostora.

Ovo mu je bio treći pogodak ove sezone u dresu ekipe iz Ilinoisa.

Orlando je poveo u petom minutu preko Tešoa Akindalea, izjednačio je autogolom Kajl Smit u 17. minutu.

Si Džej Sapong u 61. je povisio na 1:2, da bi potom Katai pogodio za 1:3. Pšemislav Frankovski je postigao goolove za goste u 67. i 87. minutu dok je drugi gol za domaći tim delo Bendžija Majkla u 74. minutu.

Čikago koji sa klupe predvodi naš trener Veljko Paunović nije uspeo da dođe do plej-ofa pošto je bio osmi na tabeli Istoka sa 42 boda.