LŠ: Novi poraz odbojkaša Radničkog

0

Kragujevčani su u okviru 2. kola grupe D izgubili od Belhatova u Poljskoj maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima 25:20, 25:21, 25:21.

I pored ubedljivog poraza trenera Radničkog Slobodana Kovača raduje mnogo bolja igra svojih izabranika, za razliku od prvog meča u kojem su poraženi od belgijskog Knak Roselara 3:1.

U trećem kolu elitnog takmičenja Radnički naredne srede od 20,15 igra na gostovanju protiv španskog Kai Teruela.

TENT pao u zlatnom setu

Odbojkašice TENT-a nisu uspele da se plasiraju u 1/16 finala GM Kapital kupa izazivača, pošto su u “zlatnom setu” poražene od Doprastava iz Bratislave sa 15:11.

U drugoj utakmici 2. kola, odigranoj u Bratislavi, Doprastav je savladao obrenovčanke sa 3:0, po setovima 25:23, 30:28 i 25:20, posle 79 minuta igre. S obzirom da je TENT u prvoj utakmici, odigranoj u Obrenovcu, pobedio Doprastav takođe sa 3:0 (25:17, 25:19, 25:18), po pravilima CEV odigran je “zlatni set”, koji je pripao domaćinu.