Nikolić: Mogli smo da postignemo četiri gola

0

Zadovoljan pobedom svojih pulena: Marko Nikolić

"Prvo poluvreme bilo je malo konfuzno i rastrzano, ali smo bili mnogo bolja ekipa, ostavili smo Zvezdu bez šanse, a mi smo imali četiri, pet šansi. Bili smo mnogo opasniji, kada se sve sabere, zasluženo smo pobedili", rekao je Nikolić posle  utakmice za televiziju "Arenasport".

Partizan je na svom stadionu pobedio Crvenu zvezdu sa 1:0, golom Nikole Drinčića u 77. minutu iz slobodnog udarca. Nikolić je u drugom delu igre uveo sa klupe Danila Pantića i Andriju Živkovića, što je ubrzalo igru njegovog tima.

"Nekad pogodite sa izmenama, a nekad ne, ovoga puta je bilo dobro. Ovi mladi igrači su bogatstvo Partizana. Ali, idemo dalje, u četvrtak nas čeka Bešiktaš (u Ligi Evropa), rekao je Nikolić.

Partizan je prvi na tabeli sa 24 boda iz osam utakmica, a Zvezda ima četiri boda manje i utakmicu više.