Fudbaleri Partizana savladali su danas Čukarički na Banovom brdu sa 2:0 (1:0), u utakmici 36. kola Superlige.

Strelci za crno-bele bili su Aleksandar Šćekić u 1. i Igor Vujačić u 80. minutu. Bila je ovo sedma uzastopna pobeda Partizana, a prva na Banovom brdu posle tri godine.

Partizan je odlično ušao u meč i poveo u prvoj akciji. Slobodan Urošević je sjajno centrirao sa leve strane u kazneni prostor “brđana”, tamo je na pravom mestu bio Aleksandar Šćekić, nadskočio je protivnika i snažnim udarcem glavom smestio loptu u mrežu kraj desne stative.

Do poluvremena rezultat se nije menjao. Sa druge strane, prvu veliku priliku, Čukarički je imao u 63. minutu posle prekida Docića, kada se Miladin Stevanović na metar od gola pomalo spetljao i lopta je prošla kraj desne stative. Konačno, u 80. minutu sve je rešeno.

Posle prvog kornera na susretu, lopta je došla na levu stranu do Lazara Markovića, on je sjajno ubacio pred gol gde je bio Igor Vujačić.

On je preciznim udarcem glavom poslao loptu u donji desni ugao i time potvrdio pobedu Partizana.