PL: Van Persi doneo bod Junajtedu u nadoknadi, Bane pocrveneo

0

Slavlje fudbalera Mančester junajteda posle gola Robina van Persija u nadoknadi

Čelsi je poveo golom Didijea Drogbe u 22. minutu. Sesk Fabregas je izveo korner, Drogba je bio najviši u skoku na prvoj stativi, pa je poslao loptu u mrežu domaće ekipe.

Kada je izgledalo da će Čelsi upisati još jednu pobedu u šampionatu, srpski fudbaler Branislav Ivanović je napravio faul zbog kojeg je zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

U četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena Anhel di Marija je izveo prekid, Maruan Felaini je šutirao glavom, a golman Čelsija Tibo Kurtoa je uspeo samo da je kratko odbije, pa je na tu loptu natrčao Robin van Persi i zakučao je u mrežu za konačnih 1:1.

Čelsi je i dalje prvi na tabeli Premijer lige i posle današnjeg meča ima 23 boda, dok je Mančester junajted na osmom mestu sa 13 osvojenih bodova.