Fudbaleri Atletika pobedili su Real sa 7:3, a na terenu se našao i Luka Jović.

U madridskom derbiju odigranom u Americi, Luka Jović je bio starter, ali je već u 30. minutu zamenjen Benzemom, pri rezultatu od 4:0 za Jorgandžije, zbog povrede levog članka.

Golove su postizali Košta (2), Feliks i Korea, a pred poluvreme je Košta overio het trik za petardu.

Španski Brazilac je dao i četvrti gol u 51. minutu na pas Žoaa Feliksa, da bi poraz ublažio Naćo nešto kasnije.

Vitolo je u 70. minutu dao gol za 7:1, da bi Benzema i Sančez postavili konačan rezultat.

Ipak, ono što će brinuti Real je povreda srpskog fudbalera koji se sudario sa Oblakom, a nezgodan pad ga je skupo koštao. Uz lekarski tim je Jović uspeo da ustane i napusti teren, a onda je nastavljena intervencija kako bi mu se ukazala pomoć.

Za sada je sigurno da neće putovati u Minhen na Audi Kup sledeće nedelje, a konkretnu težinu povrede i koliko će odsustvovati saznaće se uskoro.