Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Partizan na svom terenu sa 1:0, u meču 12. kola Superlige Srbije.

Partizan tako nije iskoristio kiks Crvene zvezde u nedelju protiv Javora u Beogradu (0:0) i sada ima devet bodova manje od najvećeg rivala.

Crno-beli su u većem delu utakmice (ili makar drugog poluvremena) napadali i stvarali šanse, ali jednostavno nisu umeli da postignu gol.

Posle prilično neubeldjivog prvog poluvremena, bez mnogo šansi, usledio je nešto neizvesnije drugo poluvreme u kojom su Nišlije zaigrale mnogo bolje.

Tako  su domaći poveli u 78. minuta posle odličnog gola Dušana Pantelića. Sjajno je fudbaler Nišlija zahvatio loptu na 20 metara i matirao nemoćnog Stojkovića.

Radnički – Partizan

Radnički: Ristić, Marković, Stevanović, Aksentijević, Kovačević, Đuranović, Đuričković, Ćirković, Pantelić, Gavrić, Živković

Partizan: Stojković, Banjak, Marković, Miljković, Obradović, Zdjelar, Natho, Asano, Stevanović, Lutovac, Bajbek