Remi Čelsija i Junajteda, Totenhem razbio Barnli, a Liverpul nadigrao Šefild

0
EPA-EFE/Julian Finney
Slavlje fudbalera Totenhema

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su u Londonu bez golova u 26. kolu engleske Premijer lige.

Ovo je deveti meč Tomasa Tuhela kako je preuzeo ekipu Čelsija, i do sada nije doživeo nijedan poraz.

Junajted je drugi na tabeli sa 50 bodova, dok je Čelsi peti sa 44.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Liverpulu, dok će Mančester junajted ići na noge Kristal palasu.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu Barnli sa 4:0. Dvostruki strelac bio je Garet Bejl, koji je postigao golove u drugom i 55. minutu. Golove su postigli još Hari Kejn u 15. minutu i Lukas u 31. minutu.

Totenhem je osmi na tabeli sa 39 bodova. Barnli zauzma 15. mesto sa 28 bodova.

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima Šefild junajted sa 2:0. Liverpul je poveo golom Kurtisa Džonsa u 48. minutu, da bi Kin Brajan autogolom u 64. minutu postavio konačan rezultat.

Liverpul je šesti sa 43 bodova, dok je Šefild junajted na poslednjem 20. mestu sa 11 bodova.

Ranije danas Arsenal je na gostujućem terenu pobedio Lester sa 3:1, a Kristal Palas i Fulam odigrali su nerešeno 0:0.